biz sizi arayalım

UNIVALI Öğrenci

ÖĞRENCİ

UNIVA'LI ÖĞRENCİ

Hakkında

UNIVA'LI ÖĞRENCİ
01.UNIVA'LI ÖĞRENCİ

Üniversitenin yanı başında bir yaşam!

UNIVA Öğrenci Evleri, bulunduğu şehirlerdeki üniversitelerin yanı başında konumlanan; üniversitelere entegre şekilde işleyen, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özel olarak tasarlanmış bir Yatırım Amaçlı Öğrenci Evi projesidir.
Öğrencilere evlerini aratmayacak sıcak, konforlu ve kullanışlı bir ortamda modern bir yaşam tarzı sunan UNIVA’da, titiz bir hizmet anlayışı ile işletilen Öğrenci Evi Kampüslerinde öğrenciler için her şey düşünüldü.

Kampüs

UNIVA'LI ÖĞRENCİ
02.UNIVA'LI ÖĞRENCİ AYRICALIKLARI

UNIVA Kampüsleri, öğrenciler gibi genç düşünen bir anlayışla hayata geçiyor. Spor salonları ve spor stüdyoları, kafe & restoran, spa, kapalı havuz, çalışma ve bilgisayar odaları, lounge alanları, TV ve oyun odaları, karaoke, konferans odaları, mağazalar, market, fotokopi merkezi, kuaför, kuru temizleme, çamaşır & ütü odası, sanat ve müzik odası, depolama sistemi, revir, kapalı otopark, aileler için kısa süreli konaklama imkanı gibi gelişmiş sosyal alanlarıyla öğrencilerin isteklerini ve beklentilerini profesyonel şekilde karşılamayı hedefliyor.

Sağlık
Hizmetleri
Etüt
Odaları
Kütüphane
Açık Hava
Spor Alanları
Fotokopi
Merkezi
Finess
Salonu
Hobi
Odaları
Müzik ve
Sanat Odaları
Çamaşır ve
Ütü Odası
Yemekhane
Cafe
Kapalı Yüzme
Havuzu
Mescit
Dinlenme
Alanları
Kuru
Temizleme
Kuaför
Bu alanı doldurmak zorunludur.
Bu alanı doldurmak zorunludur.
Mail adresinizi kontrol ediniz.
Bu alanı doldurmak zorunludur.
Lütfen KVKK bilgilendirmesini kabul ediniz.
ya da