Öğrenci Avantajları

image

Avantajlar

Uluslararası profesyonel marka işletmesinde öğrenci talep ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması,

Öğrencilere her türlü konuda danışma ve rehberlik hizmeti, 24 saat güvenlik,

Sosyal imkanları ve ticari alanları ile her türlü aktivitenin bulunduğu dinamik ve genç bir yaşam imkanı,

Eğlence ve eğitim amaçlı birçok konser, sergi, gösteri, konferans ve seminer aktivitesi,

Farklı bölümlere özel tematik çalışma odaları

Gençlik burada... Sen neredesin ?

UNIVA kampüste; kapalı spor salonları ve spor stüdyoları, gençlere hitap eden kafe, restoranlar ve markalar, spa, kapalı havuz, çalışma odaları, bilgisayar odası, lounge alanları, tv ve oyun odaları, karaoke, konferans odaları, market, fotokopi merkezi, kuaför, kuru temizleme, çamaşır ve ütü odaları, depolama sistemi, revir, kapalı otopark bulunmaktadır.

  • image
  • image
  • image

Öğrencilere özel olarak tasarlandı.

Özel kütüphanesi dışında üniversite öğrencilerinin bölümlerine ve ihtiyaçlarına uygun çalışma odalarını ve alanlarını da kampüs bünyesinde sunan UNIVA Sakarya; sadece eğlenceye ve konfora değil, eğitime de farklı ve ayrıcalıklı bir dokunuş yapıyor.

Hayal ettiğiniz sosyal yaşam...

Öğrencilerin eğitim dışındaki zamanlarında sosyalleşmelerini sağlayan yüksek kalite ve konforlu yaşam alanı.

Yaşayan Kampüs

Genç düşünen UNIVA, gelişmiş sosyal alanlarıyla öğrencilerin isteklerini ve beklentilerini profesyonel şekilde karşılıyor.

Açık Alanlar

Halı saha, basketbol sahaları, havuz, yürüyüş alanları, bisiklet yolları, konser ve gösteri alanları, barbekü, Dinlenme Alanları, açık hava sinemaları, özel dizayn edilmiş peyzaj alanları..

Kapalı Sosyal Alanlar

Spor salonları ve spor stüdyoları, kafe & restorant, spa, kapalı havuz, çalışma ve bilgisayar odaları, lounge alanları, tv ve oyun odaları, kareoke, konferans odaları, mağazalar, market, fotokopi merkezi, kuaför, kuru temizleme, çamaşır & ütü odası, sanat ve müzik odası, depolama sistemi, revir, kapalı otopark, aileler için kısa süreli konaklama imkanı.

Ev Sıcaklığında

Modern hizmetin güvenilir ve temiz bir ortamda sunulduğu odalarımızda öğrencilerimiz kendilerini evlerinde hissedecekleri ayrıcalıklı bir yaşama adım atıyorlar. UNIVA, öğrencilerin isteklerini ve beklentilerini profesyonel şekilde karşılıyor.

© Univa Öğrenci Evi Kampüsleri Tüm hakları saklıdır.